Makijaż panny młodej – 5 cennych rad

Makijaż panny młodej – 5 cennych rad
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

W dniu swojego ślubu każda panna młoda chce wyglądać wyjątkowo. Pomoże jej w tym odpowiednio dobrany makijaż. Na co zwracać uwagę? Oto garść praktycznych porad.

Idealny makijaż ślubny

Po pierwsze w dniu ślubu nie eksperymentujmy z nowymi kosmetykami czy zabiegami. Każdy z nich może wywołać podrażnienia lub alergię. Warto też wcześniej zrobić makijaż próbny. Dzięki temu w odpowiednim momencie możemy skorygować ewentualne niedociągnięcia. Zwróćmy uwagę jak dany make-up wychodzi na zdjęciach. Wszak każda panna młoda chce w dniu swojego ślubu wyróżniać się z tłumu. Po czwarte zadbajmy o trwałość. Kosmetyki muszą przetrwać nie tylko ceremonię ślubu, ale najczęściej także całonocne wesele. Dlatego warto zainwestować w dobry fixer, który utrwali całość. I co najważniejsze nasz makijaż ślubny musi zawsze podkreślać naszą naturalną urodę. Podkreślać to co w najładniejsze i sprytnie zamaskować niedoskonałości.

Cennych rad udzielił – wizażysta Warszawa salon Twojslub.pl

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Typy woalek, toczków i ozdób do włosów na wesele
Typy woalek, toczków i ozdób do włosów na wesele
Wszelkiego rodzaju akcesoria do włosów przeżywają prawdziwe odrodzenie; tym samym decyduje się na nie coraz więcej osób. Na pewno nie […]
Ostatnie wpisy