Kreacja na imprezę urodzinową

Raz w życiu ma się 30 urodziny. Z tej okazji postanowiłaś urządzić dość dużą imprezę. Zaprosiłaś wszystkich swoich znajomych oraz rodzinę. Impreza odbędzie się w restauracji, która ma bardzo dobrą opinię i cieszy się dużą popularnością. Wybrałaś menu, zorganizowałaś zespół, który będzie odpowiedzialny za świetną zabawę. Jedyne, co Ci zostało to wybrać strój na to przyjęcie.

Bądź piękna na swoją 30.

Odpowiednim strojem będzie na pewno sukienka. Poszukiwania jej powinnaś zacząć już na kilka tygodni przed planowaną imprezą. Nie oszukujmy się – jest mało prawdopodobne, że znajdziesz idealną sukienkę w pierwszym sklepie do jakiego zajdziesz. Dlatego daj sobie czas by na spokojnie, bez niepotrzebnego stresu zobaczyć wszystkie sukienki imprezowe, jakie są w Twoich ulubionych sklepach.

Jaka powinna być Twoja sukienka? Przede wszystkim wygodna i musi zapewniać Ci swobodę ruchów podczas tańca. Powinna być piękna i podkreślać Twoją urodę. Wybierając sukienkę, staraj się, by była ona odpowiednia na taką imprezę oraz by jednocześnie była charakterystyczna dla Twojego stylu bycia. W tym sezonie modne są intensywne kolory takie jak czerwień, granat. Bardzo popularna jest chabrowa sukienka Alisia, więc może i Tobie będzie w niej do twarzy?

Na zakupy zabierz ze sobą siostrę lub przyjaciółkę, która szczerze Ci powie, w której kreacji wyglądasz przepięknie, a której w ogóle nie powinnaś brać pod uwagę. A poza tym zakupy w towarzystwie są lepszą zabawą. Sukienka, którą wybierzesz, powinna sprawić, że będziesz najpiękniejszą kobietą na sali.

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziesięć − dwa =