Jakie akcesoria kupić do firmowego tabletu?

Jakie akcesoria kupić do firmowego tabletu?
dorozgryzienia
Technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Tablety to nowoczesne urządzenia służące przede wszystkim do konsumpcji treści, oglądania filmów, korzystania z portali społecznościowych oraz grania w gry. Bardzo często są również wykorzystywane jako narzędzia do pracy w wielu firmach, skutecznie zastępując tradycyjne laptopy. Są bowiem dużo mniejsze i bardziej poręczne, a jednocześnie ich wydajność pozwala na bezproblemowe realizowanie wielu zadań. Aby zwiększyć odporność i funkcjonalność firmowego tabletu, warto wyposażyć go w szereg rozmaitych akcesoriów. Absolutną podstawą jest oczywiście etui na obudowę, które można kupić na https://etuitab.pl/.

Klawiatura to strzał w dziesiątkę

Podstawowym akcesorium do tabletu jest etui, które doskonale chroni sprzęt przed uszkodzeniami mechanicznymi i zarysowaniami – zwłaszcza w trakcie jego przenoszenia z miejsca na miejsce. Godny polecenia jest w szczególności case wykonany z wytrzymałego, przezroczystego silikonu. Jeśli interesuje nas etui silikonowe do Lenovo lub tabletu innej marki, znajdziemy je bez problemu w licznych sklepach internetowych. Niezwykle przydatnym dodatkiem jest ponadto klawiatura zewnętrzna, która w znacznym stopniu ułatwia wprowadzanie tekstu. Może być ona podłączana poprzez Bluetooth lub tradycyjny kabel USB.

Inne przydatne akcesorium to rysik, pozwalający komfortowo pracować z obrazem i gwarantujący dużo większą precyzję aniżeli ludzki palec. Jest on niezbędny zwłaszcza w pracy architekta i grafika komputerowego. Pozostałe wartościowe elementy to m.in.: pojemny powerbank (umożliwia naładowanie sprzętu w razie braku dostępu do sieci), myszka na Bluetooth (okazuje się użyteczna np. przy prezentacjach), uchwyt samochodowy oraz głośnik przenośny (przewodowy albo bezprzewodowy).

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń w małym pomieszczeniu?
Jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń w małym pomieszczeniu?
Urządzanie mieszkania bardzo często wiąże się z wieloma kompromisami i wyrzeczeniami. Wyzwanie jest tym większe, im bardziej nietypowy metraż danego […]
Ostatnie wpisy