Jak możemy podziękować gościom za przybycie na nasze wesele?

Jedną z najważniejszych części twojego ślubu jest podziękowanie gościom za przybycie i świętowanie z tobą. Tak łatwo o tym zapomnieć, przy całym tym planowaniu, stresie i podnieceniu, które towarzyszy zawieraniu związku małżeńskiego. Możesz to zrobić za pomocą prostej notatki lub bardziej wyszukanego prezentu.

Kartki z podziękowaniami

Kartki z podziękowaniami to klasyczny sposób na podziękowanie gościom weselnym. Są one również świetnym sposobem na utrzymanie z nimi kontaktu po ślubie. Nierzadko zdarza się, że pary biorą ślub i już nigdy nie słyszą od swoich gości. Dlatego ważne jest, aby wysłać karty z podziękowaniami jak najszybciej po dniu ślubu.

Prezent

Prezent to kolejny sposób na okazanie wdzięczności tym, którzy uczestniczyli w Waszym ślubie. Nie musi być on drogi lub wyszukany; wszystko od zestawu ręczników z monogramem lub spersonalizowanej papeterii będzie bardzo docenione przez każdego, kto wziął czas ze swojego życia, aby uczestniczyć w twoim ślubie.

Personalizowana kartka z podziękowaniami napisana przez Ciebie i Twojego narzeczonego

Jest to świetna opcja, jeśli czujesz się szczególnie kreatywny i chcesz czegoś bardziej osobistego niż tylko e-mail lub wiadomość tekstowa, która mówi „dziękuję”. Najlepszą częścią tej opcji jest to, że powie wszystkim dokładnie, ile dla ciebie znaczą – co jest dokładnie tym, czego chcą.

Pudełko z podziękowaniami

Jest to świetna opcja dla osób, które chcą dać swoim gościom coś małego, ale chcą również powiedzieć „dziękuję” bez wychodzenia za burtę. Ideą tego rozwiązania jest to, że wszyscy goście weselni otrzymają pudełka na podziękowania wypełnione spersonalizowanymi prezentami takimi jak papeteria z monogramem, świece zapachowe lub balsamy, a kiedy wrócą do domu po ślubie, będą mogli otworzyć te małe niespodzianki i przypomnieć sobie, jaki niesamowity czas mieli w Waszym wyjątkowym dniu.

 

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć + cztery =