Co wchodzi w skład usług dekarskich?

Co wchodzi w skład usług dekarskich?
dorozgryzienia
Dom
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Dekarz to fachowiec zajmujący się na co dzień pokrywaniem i naprawianiem wszelkiego rodzaju dachów. Musi przede wszystkim posiadać dobrą kondycję fizyczną i wykazywać się przynajmniej umiarkowaną sprawnością manualną. Dodatkowo pożądany jest brak lęku wysokości, zmysł równowagi oraz doskonała koordynacja wzrokowo-ruchowa. Jeśli mieszkamy w Poznaniu lub okolicach i chcemy skorzystać z pomocy dekarza, to powinniśmy się koniecznie zainteresować ofertą tej profesjonalnej firmy: https://poznanskidekarz.pl/.

Stabilność konstrukcji dachowej jest priorytetem

Podstawowe usługi dekarskie to oczywiście układanie, konserwowanie oraz remontowanie pokryć dachowych w postaci dachówek ceramicznych i cementowych, a także gontu bitumicznego, płyt falistych, blachodachówek oraz papy. Oprócz tego specjaliści w omawianej dziedzinie przeprowadzają kompleksowe ocieplenia dachów, wypełniające puste przestrzenie wełną mineralną (zwłaszcza skalną lub szklaną), pianką poliuretanową, ewentualnie klasycznym styropianem. W ten sposób zostaje ograniczone ryzyko wydostawania się ciepła z obiektu w okresie jesienno-zimowym. Przekłada się to bezpośrednio na sporą oszczędność pieniędzy. Oto pozostałe kluczowe usługi:

-instalowanie systemów wentylacyjnych (zarówno domowych, jak i przemysłowych),

-konstruowanie więźb dachowych zróżnicowanych pod względem rozmiaru i kształtu,

-naprawianie uszkodzeń powstałych wskutek działania sił przyrody (burze, huragany),

-montowanie okien na poddaszu, rynien i rur spustowych,

-udzielanie porad przy wyborze optymalnego pokrycia,

-stawianie rusztowań i dekorowanie krokwi.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać odpowiednie łóżko dla dzieci?
Jak wybrać odpowiednie łóżko dla dzieci?
Wybór łóżka dla dziecka to poważna decyzja, która zaważy nie tylko na estetyce wnętrza, ale przede wszystkim komforcie snu. Podczas […]
Ostatnie wpisy