Co ubierać na co dzień – jak stworzyć niebanalne stylizacje?

Co ubierać na co dzień – jak stworzyć niebanalne stylizacje?
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Stając rano przed szafą, większość z nas ze smutkiem stwierdza, że nie ma w co się ubrać mimo tego, że garderoba pęka w szwach. Za ten stan odpowiedzialnych jest kilka czynników. Po pierwsze, nasze trudności z wyborem są spowodowane nadmiarem. W zawałach ubrań ciężko dostrzec coś, co nas zaciekawi, a o niektórych elementach zupełnie zapominamy. Po drugie, przyczyną tak często wypowiadanego, wręcz kultowego hasła „nie mam się w co ubrać” są zakupy robione pod wpływem impulsu. Po trzecie, w szafie każdej kobiety jest dział czekający na lepsze, chudsze czasy, które prawdopodobnie nigdy nie nadejdą. By raz na zawsze pożegnać się ze stylizacyjnymi problemami, warto zrobić solidne porządki, dobrze przemyśleć swój styl i stworzyć tzw. szafę kapsułową.

Niewiele ubrań, mnóstwo możliwości

Ideą garderoby kapsułowej jest ograniczenie ilości ubrań. W tej filozofii skupiamy się na kupowaniu elementów odzieży doskonałej jakości, pasujących do siebie i mających jeden, określony styl. By całość pozwalała na szybkie skomponowanie zestawów, baza powinna składać się z wysokogatunkowych koszul, T-shirtów, spódnic, spodni chinos, jeansów, klasycznego swetra, marynarki i małej czarnej. Przydadzą się jednak również nieco oryginalniejsze modele ubrań, które kupimy w sklepie internetowym KUTA HOUSE. Te niebanalne projekty pozwolą na połączenie ponadczasowej prostoty z ekstrawaganckimi wersjami koszulek, sukienek lub bluz. Dzięki takiej szafie stworzenie codziennej stylizacji zajmie nam zaledwie kilka minut, a efekt będzie bardzo ciekawy.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Pomysły na zabawę dla najmłodszych
Pomysły na zabawę dla najmłodszych
„W czasie deszczu dzieci się nudzą” głoszą słowa znanej piosenki. I jest w tym sporo prawdy. Jak uatrakcyjnić dzieciom pochmurne, […]
Ostatnie wpisy