Co można zamówić w kuźni?

Co można zamówić w kuźni?
dorozgryzienia
Technologia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Oferta współczesnej kuźni

W kuźniach swobodnych klient indywidualny nabyć może odkuwki wykonywane na zamówienie. Odkuwki takie mogą być skórowane, o powierzchni surowej, swobodnie kute surowe lub już po obróbce cieplnej. Jedną z głównych zalet skórowanych odkuwek jest ich niska cena detaliczna przy zachowaniu wysokiej precyzji. Odkuwki wykonywane w kuźniach swobodnych mogą mieć niestandardową masę, czasem przekraczającą możliwości matryc, jak również rozmiar i kształt. Odkuwki matrycowe natomiast charakteryzują się wytrzymałością na wysokie obciążenia, odkształcenia i pękanie oraz możliwością wykonania wielu sztuk w stosunkowo krótkim czasie. Na  http://www.pro-mar.com.pl/oferta/kuznia-swobodna/odkuwki/ można dowiedzieć się o tym więcej.

Pręty ciągnione i ich różnorodność

Tego rodzaju pręty są preferowanym wyborem w branży elementów złącznych. Znajdują powszechne zastosowanie w zakładach meblarskich, motoryzacyjnych i śrubiarskich. Dzieje się tak z powodu ich licznych zalet, takich jak większa wytrzymałość, mniejsza twardość i przygotowana powierzchnia. Kolejnym czynnikiem jest ich niezwykle szeroka oferta, która przekłada się na równie szerokie zastosowanie. Pręty ciągnione dostępne są w różnych wariantach, są okrągłe, sześciokątne i kwadratowe, rozróżnia się je również ze względu na tolerancję i tutaj nie wolno zapomnieć o pręcie ciągnionym h9 oraz h11. Modele te cieszą się największą popularnością ze względu na łatwość ich stworzenia, a co za tym idzie, prędkość wykonania zlecenia. Dzieje się tak, ponieważ fabrykowane są one ze stale dostępnych materiałów, to jest wsadów do produkcji w postaci prętów walcowanych z jakościowej stali konstrukcyjnej.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Lampy, których producentów są warte uwagi?
Lampy, których producentów są warte uwagi?
Urządzając wnętrza we własnym domu, warto umieścić w nich stylowe i funkcjonalne meble, ale również zainstalować właściwe oświetlenie. Ten drugi […]
Ostatnie wpisy