Ciążowe pamiątki, które pomogą zapamiętać ten piękny okres

Ciążowe pamiątki, które pomogą zapamiętać ten piękny okres
dorozgryzienia
Styl życia
Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Ciąża to wspaniały okres w życiu każdej kobiety. Miesiące poprzedzające pojawienie się na świecie noworodka obfitują bowiem w liczne zmiany oraz mnóstwo pozytywnych emocji. Nic zatem dziwnego, że przyszła mama pragnie w jakiś sposób uwiecznić te chwile, kompletując wraz ze swoim mężem bądź partnerem rozmaite pamiątki. Najciekawsze z nich zostaną wymienione w kolejnym akapicie. 

Wystarczy odrobina kreatywności

Doskonałą pamiątką z pewnością okaże się zestaw kilkunastu gotowych kart z różnego rodzaju napisami i grafikami, które są znakomitym rekwizytem do przygotowania fotografii zarówno z okresu samej ciąży, jak i pierwszego roku życia malucha. Można je następnie włożyć do estetycznego albumu i postawić całość na półce. Karty bez problemu kupimy choćby w tym konkretnym sklepie online, z witryny https://madlenkacards.pl/15-ciaza. Kolejny interesujący przedmiot o charakterze pamiątkowym to ozdobna ramka ze zdjęciem USG ukazującym płód w łonie matki. Dobrym rozwiązaniem jest również stworzenie tzw. pudełka wspomnień, świetnie nadającego się do gromadzenia wszelkich bibelotów związanych z dzieckiem. Po wielu latach będzie ono mogło wybrać się w pasjonującą podróż w przeszłość. Na koniec należy jeszcze wspomnieć o zestawie do wykonania odcisku brzucha ciążowego, składającego się bandaży, specjalnego żelu, rękawic ochronnych i płótna. 

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Najciekawsze ozdoby jadalni
Najciekawsze ozdoby jadalni
Jadalnia to miejsce, w którym spożywa się wspólne posiłki. Warto postarać się o to, aby krótkie momenty w ciągu dnia […]
Ostatnie wpisy